ABC Yangın Güvenliği Çözümleri ve Danışmanlığı…


ABC Danışmanlık Yangın ve İş Güvenlik Malzemeleri , Çanakkale genelindeki endüstriyel, ticari ve kurumsal tesislerdeki müşterilere yüksek kaliteli, pratik ve rekabetçi fiyatlı yangın güvenliği çözümleri sağlamak için bir üne sahiptir.

Ofisler, mağazalar, depolar, okullar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, havaalanları, rüzgar çiftliği siteleri, hastaneler, devlet binaları, bakım evleri, emlak yönetim şirketleri, oteller ve neredeyse her her türlü yangın riskinde yangın güvenliği çözümleri konusunda uzmanlığa sahibiz. .

Yangın söndürücüler, otomatik yangın söndürme sistemleri, emniyet işaretleri, yangın koruma ekipmanları tedarik ederiz.

Ekipman bakım hizmetlerimiz arasında yangın söndürücülerin, yangın musluklarının, kuru yükselticilerin, köpük giriş sistemlerinin ve yangın hortumu makaralarının muayene ve testleri bulunmaktadır. Eğitimlerimiz yangın söndürücü, yangın müdürü ve yangın algılama eğitimi içerir. Danışmanlık hizmetlerimiz, yangın risk değerlendirmesi, yangın kapısı denetimi, yangın ve acil tahliye planlarının hazırlanması, yangın merdiven tabelaları ve yangın güvenliği yönetimi ve kayıt tutma sistemlerinin tasarımıdır.

Müşterilerimiz, endüstride en bilgili olan nitelikli ve tecrübeli mühendislerin tüm yangın güvenliği ihtiyaçları için en iyi uygulamayı, şeffaflığı ve bütünlüğü bekleyebilir. Kaliteli yangın güvenliği çözümleri ve yetenekli, profesyonel insanlarla eşsiz değerler sunuyoruz. Yangın güvenliği ihtiyaçlarınız ne olursa olsun veya nerede olursa olsun, onları karşılamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Sizin için doğru yangın güvenliği çözümünü bulmak için buradayız.Tasarım Çanakkale İnternet Medya