Anahtar Teslim Uygulamalar

Sorunsuz ve Hızlı Çözümler

Yangın Kapıları

AVM’ler İçin Yangın Kapısı
İşyerleri İçin Yangın Kapısı
Konutlar İçin Yangın Kapısı

Yangın Merdivenleri

Z Tipi Yangın Merdivenleri
Dairesel Tip Yangın Merdivenleri

Otomatik Mutfak Söndürme Sistemleri

Davlumbaz söndürme sistemleri, endüstriyel mutfak davlumbazların içerisindeki yanıcı yağların yüksek sıcaklık sebebi ile çıkabilecek yangınların söndürülmesinde kullanılır.

Paratoner Sistemleri

Köpüklü Söndürme Sistemleri

Köpüklü söndürme sistemleri, suyun kullanmayacağı solvent, boya, akaryakıt gibi mahallerin söndürülmesinde kullanılmaktadır.

Pano Söndürme Sistemleri

Hassas Hortumlu Sistem genellikle elektrik, elektrik pano içleri, bilgi işlem, sistem odaları, yükseltilmiş döşeme altları kabloları, yatların makine daireleri, kesintisiz güç kaynağı (UPS) odaları, telefon santral panelleri, otomobil motorları, zırhlı araçların motor bölümleri, iş makineleri vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Karbondioksit (CO²) Gazlı Söndürme Sistemleri

Karbondioksit (co²) gazlı yangın söndürme sistemleri, genellikle canlıların bulunduğu makine dairesi, trafo odası, jeneratör odası, elektrik odası gibi mahallerde kullanılmaktadır.

Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

M 200 Söndürücüsü özel tehlike sınıflarındaki yangın koruma için uzun ömürlü, sürdürülebilir çözümdür. Bu ikinci nesil HALON alternatifi, yüksek insan güvenliği ve üstün söndürme performansı sağlarken çevreye minimum etki yapmaktadır.

Yangın Pompaları

Sulu söndürme sistemlerine basınçlı su sağlayan, anma debi ve anma basınç değerleri ile ifade edilen pompalardır. Pompalar, kapalı vana (sıfır debi) basma yüksekliği, anma basma yüksekliği değerinin en fazla %140’ı kadar olmalı ve %150 debisindeki basma yüksekliği, anma basma yüksekliğinin %65’inden küçük olmamalıdır.


Tasarım Çanakkale İnternet Medya